ArşivlerDeneme SınavlarıTyt-Yks

YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankası 2019

Merhaba Arkadaşlar

YKS ve AYT sınavı için hazırlanmış olan soru bankasını sizlere rahatlıkla indirebilmeniz için aşağıda bir link belirttim . Dilerseniz linke tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca ek görselleri de örnek olarak bir kaç sayfasını sizlerle paylaştım dilerseniz indiremeyen mobilden giren arkadaşlarım için kolaylıık olabilmesi açısından sizlere sundum . Bildiğiniz gibi YKS ve AYT Edebiyat soru bankası 2019 sizlerin sınava daha rahat hazırlanabilmeniz için hazırlanmış olan soru bankasıdır .

Sitemizde ki PDF dosyaları renkli ve yeni sınav sistemi müfredatına tam uygundur.

Palme AYT Edebiyat Soru Kitabı PDF indir

 

https://yadi.sk/i/GVJz5oHBTvZrYA

Arşivdeki pdf formatındaki ders notları tamamen ücretsiz sosyal medya gibi ortamlardan toplanmış olup herhangi telif içermemektedir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Arşivi paylaşmadan önce sizlere bazı konularda bilgi vermek isteriz öğrenci notu sitemizde tüm öğrencilerin kendi notlarını paylaşabilmesi için özel bir sistem oluşturduk yani sizler de ders notlarınızı paylaşmak isterseniz öncelikle üye olarak ardından İÇERİK EKLE kısmından ders notlarınızı paylaşabilirsiniz ders notlarını paylaşan kişilere ücretli 5 adet eğitim setlerinden 1 adet seçmeli olarak HEDİYE verilmektedir.

İçerikteki ders notlarını bilgisayarınızda veya telefonunuzda çalıştırabilirsiniz bunun için pdf yüklü olması gereklidir.

İstediğiniz ders notlarını veya arşivdeki kırık link yanlış link bildirimlerini bizlere iletmek için yorum yazabilirsiniz tyt-ayt-yks ders notları arşivimizi sürekli olarak güncelleyeceğiz takipte kalın bol çalışmalar.

Konuya yorum yazanlara özel olarak hazırlanmış internet ortamında bulunmayan pdf formatında soru bankaları mail adreslerine gönderilecektir.

UYARI
Sitemizde Paylaşılan Tüm PDF Dosyaları Tamamen Tanıtım Amaçlıdır Kitabı Beğenmeniz Durumunda Orjinalini Almanızı Rica Ederiz.

 

YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankasi 2019 1 300x172 - YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankası 2019YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankasi 2019 2 300x166 - YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankası 2019YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankasi 2019 Icindekiler 2 300x163 - YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankası 2019YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankasi 2019 Icindekiler 300x170 - YKS ve AYT Edebiyat Soru Bankası 2019

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla