Gizlilik Politikası

Veri koruma 

Sitemiz ogrencinotu.com ziyaretçilerinin güvenliğini önemsemektedir. Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizi bu konuda bilgilendirmek isteriz.

Veri toplama Ve Analizi

Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiiz bazı bilgileri sistemimiz tarafından otomatik olarak sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için alınmaktadır bu bilgilerin güvenliği konusunda endişeniz olmasın çünkü toplanan bilgiler 2.şahıs kişilerle asla paylaşılmamaktadır.

Ziyaretçilerimizden otomatik olarak alınan bilgiler şu şekildedir:

Servis sağlayıcı ismi, Ziyaret ettiğiniz web sayfası, sitemizde ziyaret ettiğiniz diğer web sayfalar, IP adresiniz.

Kişisel Verileriniz hakkında

Kişisel verileriniz 2.şahıslarla paylaşılmamaktadır sitemizle birlikte tamamen güvendedir bu konuda sizlere ek olarak hizmet sağlamaktayız sitemizde SSL sertifikasına sahip güvenlik protokolü bulunmaktadır verileriniz bu sistem üzerinde korunmaktadır.

İletişim 

Bizlere ulaşmak için admin@ogrencinotu.com adresine mail atabilirsiniz en geç 24-48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Reklam Politakası

Sitemizde kullanılan reklamlar tamamen güvenlidir ziyaretçiye herhangi bir zararı veya tehlikesi yoktur. Sitede alınan verileriniz reklam servisleriyle paylaşılmamaktadır.

Telif Hakkı 

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Üyelerimiz kendi paylaşımlarından ve kendi yorumlarından sorumludur.

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla