Rehberlik

11.sınıftan 12.sınıfa Geçen Sayısalcılar Nasıl Derece Yapabilir?

Üyemizin Gönderdiği Güzel Bir Makale tyt-ayt öğrencileri için nasıl çalışılmalı ve YouTube ders kanalı önerisi içeriyor.

Öncelikle bu yazıyı okuyorsanız konu başlığı dikkatinizi çekmiştir öyleyse başarmak istiyorsunuz :). 12.sınıf öğrencisi olarak sizlere tavsiyeler vereceğim şimdi konumuza dönelim , derece yapabilir miyim ? sorusuna cevap vereyim neden yapamayasın ki önünde koskoca yaz tatili var şu an çalışmaya başlasan bile çok iyi şeyler olur 🙂 … ilk önce uyku düzeninizi oluşturun sabahları erken kalkmanızı tavsiye ederim çünkü sabah saatlerinde yapılan çalışmalar daha verimli oluyor. düzenli olarak paragraf çözmeye başlayın ve kitap okumaya ilk günler zor gelicek ama vücudunuz alışacaktır buna

şimdi tyt çalışmalı mıyız? sorusuna  cevap vereyim bence önceliğiniz 11 olmalı çünkü ayt konuları daha önemli örneğin haftanın 5 günü ayt 2 günü tyt çalışın tyt fenden başlamanızı tavsiye ederim mat1 niz iyi değilse çünkü fazla vaktinizi alır onu yaz tatiline bırakabilirsiniz:)

you tubeden çalışacaksınız kanal araştırın çok bilinen kanallardan çok çok iyi anlatan hocalar var bunu zaman kaybı olarak görmeyin 1 ,2 hafta araştırın onlara abone olun ve konuları o kanaldan ilerletin bu öneri benim için çok kıymetli çünkü  9,10 11 de bu kanaları hiç araştırmadım son sene keşfettim ve çok fark ediyor klasikleşmiş kanalları anlamıyordum, genelikle az aboneleri oluyor ama içerikleri çok sağlam örneğin matematik için TUNÇ KURT u önerebilirim ODTÜ den mezun 🙂 ücretsiz pdf ile ders anlatıyor yani piyasada kitaplarını satan ve video çözümleri için para alan kanallarla aynı içerik ama ücretsiz ve daha kaliteli. kaynak tavsiyesi olarak you tubeden video izleyin tıp kazanalardan ya da derece yapanlardan faydası çok olucaktır := yi çalışmalar her şey gönlünüzce olsun….

#inanmak

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla